Crvena zvezda u uzbudljivoj završnici golom Kataija savladala Radnik

Por um escritor misterioso

Descrição

Fudbaleri Crvene zvezde zatvaraju jesenji deo sezone na gostovanju Radniku iz Surdulice, u meču 19. kola Mozzartbet Superlige Srbije.
KRAJ: Javor - Crvena zvezda 1:5 (VIDEO)
Radnik u 93. minutu primio gol i porazom od lidera završio 2022. godinu : Sport : Južne vesti
Zvezda nema sa kim da igra u Superligi: Šampion dao šest golova Radniku u novoj demonstraciji sile
Aleksandar Katai i Vladimir Lučić golovi protiv Radničkog, Sport
Zvezda pobedila Partizan u derbiju i potpuno se vratila u ŠAMPIONSKU TRKU! Prvi poraz crno-belih u Superligi - Sportal
FK Crvena zvezda - Sve vesti
SAN O PROLEĆU SVE REALNIJI: Moćna Zvezda bacila Turke na kolena, u Monaku sve u svojim rukama
Katai je Zvezdin spasilac u 92. minutu! Magiko sprečio novi kiks crveno-belih u Surdulici i doneo miran zimski san - Sportal
Autogol, VAR i magija Kataija, Zvezda pobedila Spartak
Istorijska dupla kruna Crvene zvezde: Pešič sa dva gola doneo 27. Kup Srbije i velik slavlje - Sportal
Crvena zvezda pobedila Napredak u Kruševcu sa 1:0 u meču 17. kola Superlige Srbije - Sportal
de por adulto (o preço varia de acordo com o tamanho do grupo)