FC Hermannstadt a învins în prelungiri CFR Cluj, în ultimul meci al anului

Por um escritor misterioso

Descrição

Rezultat surpriză în Superligă. FC Hermannstadt a învins marți seara în deplasare pe CFR Cluj, scor 0-1 (0-0), în ultimul meci al anului. Golul victoriei a fost marcat de sibieni, în minutele suplimentare de joc, la primul și singurul șut pe poartă. CFR C
FC Hermannstadt - CFR Cluj 1-0, în etapa 15 din SuperLiga. Deziluzie „vișinie” la Sibiu. Măldărășanu urcă pe 4, Mandorlini ratează locul 1. Clasamentul la finalul turului
Hermannstadt – Dinamo 4-0. ”Câinii”, umiliți la Sibiu. Două goluri anulate de VAR. Aici ai toate fazele Hermannstadt - Dinamo, 17:00. Live pe . Sibienii vor să profite la maximum de criza ”Câinilor” - Playsport
FC Hermannstadt - CFR Cluj Live, în etapa a 15-a din Superliga
Hermannstadt, al 14-lea meci fără înfrângere. CFR Cluj ratează șansa de a încheia turul pe primul loc
CFR Cluj, victorie pe ploaie într-un meci spectaculos cu UTA Arad. Succes cu 3-1 pentru echipa lui Mandorlini - Eurosport
VIDEO SuperLiga: Rapid, victorie spectaculoasă cu CFR Cluj - HotNews.ro
Biletele pentru meciul cu CFR Cluj, între 20 și 50 de lei
Hermannstadt vs CFR Cluj în direct 06.11.2023 Sport TV peste, 💡 Ideas and Suggestions
Dan Petrescu (CFR Cluj): Nu am mai avut 1-0 de mult timp. Am avut foarte mulți TINERI în teren
SuperLiga, etapa a 10-a: Bergodi câștigă duelul antrenorilor italieni din SupeLigă, Rapidul se apropie amenințător de CFR Cluj! - Sportarad
CFR Cluj, învinsă de Hermannstadt în prelungiri! Echipa lui Petrescu a ratat ocazia de a urca pe locul 1 în SuperLigă - Eurosport
LIVE VIDEO CFR Cluj - FC Hermannstadt (20:00, Digi Sport 1). Miriuta isi infrunta fosta echipa
de por adulto (o preço varia de acordo com o tamanho do grupo)