Ubedljiv poraz Radničkog od Vojvodine, meraklije napustile tribinu posle 40 minuta : Sport : Južne vesti

Por um escritor misterioso

Descrição

Drugi poraz zaredom u Superligi fudbaleri Radničkog pretrpeli su od novosadske Vojvodine koja je sa 4:1 (2:0) slavila na "Čairu" u Nišu. Nišlije su uspele u finišu meča da, posle 24 dana, postignu bar jedan gol, ali on nije bio dovoljan. Članovi navijačke grupe niškog tima "meraklije" su sa južne tribine otišli posle 40 minuta igre, ali su ostavili poruku Fudbalskom savezu Srbije i Areni sport zbog termina u kojima Radnički igra u poslednje vreme.
Ubedljiv poraz Radničkog od Vojvodine, meraklije napustile tribinu posle  40 minuta : Sport : Južne vesti
Srbija [Arhiva] - Stranica 8 - Forum hrvatskih integralista
Vojvodina dala dva gola za tri minuta, pa u retro dresovima zabeležila najubedljiviju pobedu u sezoni
Vojvodina posle preokreta pobedila Radnički 1923
Meraklije : Južne vesti
MERAKLIJE NEZADOVOLJNE! Navijači Radničkog poslali pismo javnosti uz OVU poruku! FOTO
Buđenje Spartaka u vojvođanskom derbiju: Subotičani protiv Vojvodine prekinuli crni niz - Sportal
Minimalna pobeda Radničkog nad Javorom, meraklije nezadovoljne : Sport : Južne vesti
PDF) Transition in Poland as Seen by the Polish Cinematography
Napadač Vojvodine Džonatan Bolingi u teškom stanju, na lečenju na Institutu za plućne bolesti
de por adulto (o preço varia de acordo com o tamanho do grupo)