LIVE TEXT FC Hermannstadt - FCSB: 0:1 Primul meci după ce sibienii au fost depunctați în Liga 1

Por um escritor misterioso

Descrição

Aflată pe locul 9 în Liga 1, cu 24 de puncte, echipa sibiană FC Hermannstadt a întâlnit astăzi echipa patronată de Gigi Becali, FCSB, aflată pe locul 4, cu 38 de puncte. Este primul
LIVE TEXT FC Hermannstadt - FCSB: 0:1 Primul meci după ce sibienii au fost  depunctați în Liga 1
Video Hermannstadt - FCSB 0-1. Roș-albaștrii, la patru puncte de liderul Farul
Hermannstadt - FCSB 2-2, Remiză la Sibiu! Vicecampioana e la trei puncte de CFR Cluj
FCSB - Hermannstadt 0-0, ACUM, LIVE TEXT, pe . Liderul, meci dificil cu revelația campionatului, SuperLiga
REZUMAT Hermannstadt - FCSB 0-1. Omrani a fost rezervă și a marcat după 7 minute de joc
LIVE foto video - Meciul anului la Sibiu: FC Hermannstadt - FCSB 2-2. Sibienii au avut 40 de minute superioritate numerică
FCSB, în control total! Victorie fără emoție cu Hermannstadt » Cum arată clasamentul
FCSB - FC Hermannstadt 3-0, „Roș-albaștrii” se distanțează la opt puncte de CFR Cluj. Olaru, omul meciului
FCSB se poate desprinde. Așa arată clasamentul din Liga 1, după Rapid - Hermannstadt 0-1
Hermannstadt - FCSB 0-1 » Baftă cu Omrani! FCSB n-a jucat mai nimic la Sibiu, dar se întoarce cu 3 puncte la București
REZUMAT FCSB - Hermannstadt 3-0. Show cu Olaru și Coman, FCSB ia avans în clasament
Hermannstadt - Sepsi 1-1, în Cupa României Betano
de por adulto (o preço varia de acordo com o tamanho do grupo)