Hermannstadt a dat lovitura! Sibienii au transferat un fost

Por um escritor misterioso

Descrição

Hermannstadt i-a întors favoarea CFR-ului. După ce ardelenii îl aduceau, anul trecut, de la echipa din Sibiu, pe Cristiano Figuiredo, a venit rândul unui
Ce lovitură! FC Inter l-a transferat pe Daniel Tătar. ”E liderul de care aveam atâta nevoie!”, Sport
OFICIAL FC Argeș a făcut primele 3 transferuri ale verii! Cu cine atacă ”Vulturii” promovarea în SuperLiga
Hermannstadt a dat lovitura! Sibienii au transferat un fost jucător de la CFR Cluj - Playsport
Remiză spectaculoasă între FC Hermannstadt și CS Comunal Șelimbăr, pe ”Pietricica”. Echipa lui Măldărășanu a avut 2-0 la pauză și a egalat pe final, dintr-o fază cu penalty ratat
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe - FC Hermannstadt 1-1! Covăsnenii, la al doilea egal consecutiv în Superliga
Anamaria Prodan a dat o nouă lovitură. Mutarea neașteptată din această dimineață - Playtech Știri
ACTUALIZARE) FC Hermannstadt obține doar un punct, pe ”Municipal”, cu Poli Iași, după ce Petrescu ratează un penalti în minutul 90+4! Sibienii, la a zecea remiză!, Sport
Lovitură grea pentru Hermannstadt
Ultima atingere de balon pentru Opruț, pe ”Municipal”. Fundașul a dat lovitura de începere la FC Hermannstadt - Farul, Sport
Verdictul specialistului! Merita FCSB să primească lovitură de la 11 metri la hențul comis de Murgia?
Hermannstadt plătește pentru vedetele pe care le ia de la FCSB
Transferuri SuperLiga 2023. CFR Cluj a adus un atacant din Coasta de Fildeş!
Arhive karlo letica - Playsport
VIDEO Hermannstadt - U Craiova 0-0. Sibienii au fost mai buni. Oltenii, mult sub aşteptări